искам да попитам

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот ihanet » 15 Мар 2012, 22:37

Една приятелка ми даде един ритуал и искам да попитам вашето мение>призоваванена демонична сила Астарот.Вапросат ми е следния като правя ритуала какжо трява да усетя или трябва ли да се яви незнам какво става при такива ритуали.
Аватар
ihanet
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Окт 2011, 18:39

Мнениеот Wizard » 16 Мар 2012, 11:37

Първо дай да видим що за ритуал са ти дали и след това, ако някой може ще ти отговори.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1260
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот degagement » 16 Мар 2012, 17:37

Какво ще усетиш е много индивидуално. Няма рецепта за тея работи. Усещанията при трансове, ритуали и т.н. по принцип са почти невъзможни за описание с думи. Можеш да дадеш приблизително описание на нещата, а понякога изобщо не успяваш.

Ритуала си има цел + 100% е описано кога да се използва. Потърси информация за същността, поинтересувай се от вариантите за подготовка, пречистване, заземяване, отваряне на защитно пространство за този ритуал.

И последното: кой ритуал? Без да се види ритуала, никой не може да ти даде съвет. Може някой да види пропуск в ритуала, друг да знае как да си набавиш нещо, което ти е необходимо за изпълнението, трети да сподели какви резултати е дал при него, четвърти - да предложи подобен или подобър ритуал и т.н.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот ihanet » 17 Мар 2012, 17:41

искам да споделя цаст от ритуала и да ви потитам точно какво да направя.в началото има описание на ритуала и на демоничната сила която се призовава там пише :вие трябва да напишете варху лист призоваванто както и вашето желание този лист трябва да бъде изгорен в края на церемонията..А в следващия абзац е описано от какво се нуждаем за ритуала и после е написано призожажането и какво точно трябва да направим но ето тук вече се обарквам защото тук пише че на листа трябжа да напиша желанието си за призававането нищо не се споменава и незнам как да го направя.
Аватар
ihanet
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Окт 2011, 18:39

Мнениеот Lord Voldemor » 17 Мар 2012, 18:11

Девойке,просто се откажи,преди СЪС СИГУРНОСТ да оплетеш конците-разполагаш с някакви абзаци,където нищо не ти е ясно,обяснено,а и нямаш опит.Призоваването на могъщ демон не като да разтвориш готварска книга и да готвиш супичка.Гарантирам ти,че даже и да успееш да извършиш ритуала правилно,нещо друго ще се отзове-демек само неприятности.Познавам не един и двама,прекратили завинаги с окултизма поради евокации,излезли извън контрол.Ако в теб се вкопчи НЕЩО,ще се чудиш какво ти е наглавата.Оттървавал съм хора от такива неща,но не става нито бързо,нито лесно(най-вече на психическо равнище,тъй като стресът понякога е травмиращо голям).
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към Въпроси

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 31 Мар 2025, 15:33 е имало общо 820 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта