Помощ....

Въпрос, на който искате да получите отговор, но не виждате подходящ раздел за него, задавайте го Тук!

Модератор: Nemezius

Назад към Въпроси

Мнениеот anuane » 29 Май 2024, 19:20

Здравейте на всички,
за пръв път пиша тук.Съжалявам за поста ми и това не е някакъв майтап,просто не знам към кого да се обърна.Върхът на всичко е че днес намерих пресен екстремент по средата на стая в къща,където в момента съм само аз,а в тази стая не влиза и живее никой,нама и животни..0т 2020 време в другото ни жилище,от където се преместих се случват инциденти- от битови до сериозни физически наранявания и вече си мисля че съседите ми имат пръст в това-на тях им се случиха много драматични неща -почина бащата в семейството и после единият син,а другият от малък твърди че е сатанист .Ще прозвучи като в съдебен спор,но майката в това семейство прокълнала преди няколко месеца моята майка също "да погребе двама" както и тя-баща ми почина през 2021 и тя й беше казала че много се радва за това....
Имам чувството,че ежедневно се зове смърт и нещастия за нас,поради и причината,че отказах да имам нвщо общо със сина й сатанист.Нямам нищо против никой,чела съм доста литература по въпроса и осъзнавам голямата роля на злото в живота ни като учител и балансьор,но честно казано ми омръзна почти всеки ден да става нещо гадно,да,сънувам кошмари и т.н.Не знам дали разбрахте нещо от цялата истприя и дали ще прочетеъе до края ,но бих се радвала на всяко мнение по въпроса!
Благодаря!
Аватар
anuane
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Юни 2016, 09:46

Мнениеот doomst » 05 Юни 2024, 13:42

Привет,

От какво животно е "екстрементът" и от кога си сама в къщата.
Последната година и на мен ми се случиха много гадни работи, от които не си правиш изводи ми просто ги приемаш без да задълбаваш, кое. как и защо. Между другото много харесвам съдебен спор :D , май епизод със сатанисти не е имало.
Имала ли си паник атаки, някакви други страхове? Какво ти липсва за да се пребориш с тази негативна енергия?
Можеш да ми отговориш и на лично.
Аватар
doomst
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Май 2023, 07:56
Местоположение: Heaven


Назад към Въпроси

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 6 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 6 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта